Auto Finesse Deluxe Paint Luxury Wax Light pack

Auto Finesse Deluxe Paint Luxury Wax Light pack

Dostupnost:Na objednávku
Cena: 3 250 Kč
Množství:  

Auto Finesse Deluxe Paint Luxury Wax Light pack: Kompletní, cenově zvýhodněná sada určená k luxusní dlouhodobé údržbě laku automobilů světlých a studených barev. Sada dodávaná v luxusní ručně vyráběné dřevěné přepravce s vygravírovaným logem Auto Finesse.

Sada obsahuje:
- Auto Finesse Soul Carnauba Wax 150 g
- Auto Finesse Power Seal Paint Sealant 500 ml
- Auto Finesse XL WaxMate
- Auto Finesse Supreme Finishing Pad
- Auto Finesse Duo Microfiber cloth

Celá sada je vložena do luxusní ručně vyráběné dřevěné přepravky s vygravírovaným logem Auto Finesse.

Auto Finesse Soul Carnauba Wax 150 g:
Soul je ručně vyráběn ve Velké Británii, kde je přísně dodržován poměr pravé brazilské sušiny karnauby, kandelilového a včelího vosku a olejů. Vosky používáme k ošetření vozidla proti působení negativních vlastností přírody. Důležitá je odolnost proti UV, vodoodpudivost, odolnost proti kyselým dešťům, ptačímu trusu, atd. Auto Finesse Soul obsahuje 33% T1 třída brazilského karnaubského vosku, přičemž zbývající podíl je tvořen z vosku kandelilového, včelího a olejů. Tento vosk byl vyvinut pro opravdovou hloubku laku a vysoký lesk. Velmi jednoduchá aplikace! Obsah netěkavých součástí vosku dodává Soul životnost až 3 měsíců od aplikace na denně používaném automobilu. Perfektní vodoodolnost vás přímo přinutí sledovat kapky vody při dešti, jak se mění v malé kuličky, které bez známky následků stékají z automobilu. Vosky jsou vhodné pro světlé a studené odstíny barev laků. Vhodné zároveň pro použití jak na automobilu, tak i motocyklu.

Auto Finesse Power Seal Paint Sealant 500 ml:
Automobily jsou v dnešní době vystaveny široké škále negativních vlivů. Power Seal představuje zlom mezi polymerními molekulárními technologiemi. Klasické konkurenční sealanty nabízí ochranu až 6 měsíců. Power Seal díky inovativní technologii nabízí ochranu až 1 rok u denně používaného auta. Hladký povrch a lesk připomínající sklo napomáhá k uvolnění kontaminace. Těžké molekulární vazby dokáží odrazit negativní vlivy povětrnostních podmínek s neuvěřitelnou lehkostí. Tak jako všechny produkty Auto Finesse, je i Power Seal navržen tak, aby vyhovoval těm nejnáročnějším detailerům. Díky lehkosti aplikace může skvělých výsledků dosáhnout i začínající uživatel. Power Seal je molekulární polymerní formule s přísadou UV absorbentů, díky čemuž i zabraňuje blednutí laku. Zabrání poškození od kyselých dešťů, silniční soli, ptačího trusu, mízy, a průmyslového znečištění. Dokonce i silný mycí přípravek jej neodstraní. Power Seal je možné aplikovat na automobily i motocykly, a to buď samostatně, nebo jako podkladovou vrstvu pod karnaubské vosky, čímž i viditelně zefektivníte celkový vzhled a hloubku laku!

Auto Finesse XL WaxMate:
Auto FInesse Waxmate XL byl speciálně vyvinut pro velké balení vosků. (150 g vosky od Auto Finesse či jiných výrobců). Narozdíl od běžných aplikátorů, kdy při nabírání vosku využíváte efektivně 30-50% plochy, u tohoto aplikátoru využíváte celou nanášecí plochu. Toto vám zaručuje nejefektivnější a nejrovnoměrnější nanášení vosku na karoserii automobilu.

Auto Finesse Supreme Finishing pad:
Vynikající pad pro dolešťující práce s glazurami, vosky a sealanty. Vyrobeno v Anglii z pěny z otevřené buničiny 90DPI Průměr: 165 m. Vhodné pro DA (dual action) a rotační leštičky.

Auto Finesse Duo Microfiber Cloth:
Tato mikrovláknová utěrka představuje to nejlepší mezi mikrovlákny. Luxusní utěrka pro leštící práce. Ideální společník pro luxusní tuhé vosky Auto Finesse Temptation, Illusion, Desire, nebo pro finální stírací práce glazur a leštěnek. Jeho hustota prakticky vylučuje možnost způsobení jakýchkoliv vad při konečné fázi leštění. Velikost: 60x40 cm, tloušťka 5 mm.


Cena za kompletní set